• Publikacja: "Global security in the time of the pandemic"


  Dowiedz się więcej
 • XXIX Międzynarodowa Krakowska Konferencja Bezpieczeństwa
  "CZY PANDEMIA ZMIENI GLOBALNĄ ARCHITEKTURĘ BEZPIECZEŃSTWA?"
  19.10.2020

 • XXX Międzynarodową Krakowską Konferencję Bezpieczeństwa "NATO - USA - Unia Europejska - nowe otwarcie, nowe wyzwania".


  Więcej informacji
 • Debata: "Powietrze po krakowsku" 7.12.2021 godz. 18


  Dowiedz się więcej

ISS – Aktualności

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych

KONFERENCJE

Cykl konferencji międzynarodowych zainaugurowało w 1993 roku spotkanie „Nowe wyzwania – nowa odpowiedzialność” poświęcone współpracy polsko-ukraińskiej. O znaczeniu tej sesji świadczą słowa ówczesnego ambasadora Ukrainy, Gennadija Udowenki, który uznał, że była ona jednym z trzech…

PROGRAMY

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych prowadzi programy badawcze, w ramach których organizowane są projekty: międzynarodowe konferencje, seminaria eksperckie, debaty publiczne, warsztaty, szkolenia i inne:

WYDAWNICTWO

Wydaliśmy ponad 100 książek, ekspertyz, opracowań i rekomendacji, z których korzystali: dziennikarze, eksperci, politycy. Naszą dumą jest, wydanie w języku polskim „Księgi Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”.

EUROPA Z PIERWSZEJ RĘKI

“Europa z pierwszej ręki” to cykl dyskusji z ekspertami i europarlamentarzystami na temat najważniejszych działań i inicjatyw Unii Europejskiej organizowany we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.

Wydawnictwo – propozycje

O nas

O instytucie

Historia ISS

Pobierz folder ISS

100+

konferencji miedzynarodowych

100+

Programów edukacyjnych

30

lat na rynku

100+

publikacji naukowych